Oprogramowanie dla firm i instytucji

bezpieczeństwo i ochrona systemów informatycznych

 

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości oprogramowanie zapewniające ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy systemów komputerowych [Mac, Win].
W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, pozwalające na odpieranie ataków wirusów, spyware i innego szkodliwego oprogramowania, backup i naprawę danych na dyskach, korzystanie z wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze dzięki technologii wirtualizacji, odzyskiwanie skasowanych danych a także kontrolowanie dostępu osób trzecich do komputera domowego lub firmowych stacji roboczych. Oferujemy również inne bardzo potrzebne naszym klientom oprogramowanie nie tylko offline ale także on-line (system CRM, CMS).

Jesteśmy w stanie szybko i sprawie dostarczyć oprogramowanie do klientów na terenie całego kraju. Oddział Software zapewnia wysokiej klasy obsługę, szybką realizację zamówień oraz w pełni profesjonalną pomoc techniczną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najodpowiedniej dobrać oprogramowanie do zapytania/potrzeb oraz posiadanej infrastruktury.

Pełna gama oprogramowania dostępna jest w naszym sklepie on-line www.galeosoft.pl.

Oferujemy oprogramowanie antyvirusowe/spyware/firewall następujących producentów:

Symantec Norton
Seria oprogramowania Norton dla każdego użytkownika
Acronis Backup & Recovery
Acronis Backup & Recovery

 

Poszukujesz innego oprogramowania? Wyślij zapytanie.
 

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz!

Zobacz nasz profil na FB: